+48 12 645 16 15hepamos@hepamos.com.pl

HEPAMOS Sp. z o.o jest liczącym się, krajowym producentem obiektów modułowych i kontenerów. Przedsiębiorstwo powstało w 1990 r. i od początku swej działalności działa w branży konstrukcji stalowych.
Od 1994 r. HEPAMOS specjalizuje się w produkcji kontenerów budowlanych.
Od 2005 r. firma poszerzyła dodatkowo swoją działalność w zakresie kompleksowej realizacji obiektów modułowych, od projektowania z uzyskaniem pozwolenia na budowę, poprzez produkcję modułów w wytwórni i montaż obiektów w miejscu docelowym.


Zakład Produkcyjny ulokowany jest w m. Opatkowice k/Proszowic (ok. 25 km od Krakowa) i zajmuje teren 1,5 ha. Na terenie Zakładu znajdują się hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 3500 m2, budynki magazynowe, pomieszczenia biurowo-socjalne oraz duże, przestronne place składowe.

Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz kadrą kierowniczą o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu jest w stanie sprostać wysokim, różnorodnym wymaganiom Klientów. Przestronne i nowoczesne zaplecze produkcyjne pozwala na swobodne i terminowe realizacje kontraktów.

Podstawową dewizą firmy jest profesjonalizm, doskonała jakość i rzetelność realizacji. Zaowocowało to na przestrzeni wielu lat działalności na rynku budowlanym, dużym uznaniem i zaufaniem Klientów. Mogą oni zawsze liczyć na wsparcie techniczne, fachową pomoc, sprawną obsługę biura handlowego, terminowe wykonanie oraz szybką realizację zleconych zadań.

Zamknij menu